Notícies
 
40 hores d'adoració al Santíssim del dilluns 15 al dimecres 17 de maig
15-05-2017
(cliqueu per ampliar)

El dilluns 15 de maig a les 7:30 del matí, comencen les 40 hores d'adoració al Santíssim a la nostra Parròquia, amb les quals ens unim a la iniciativa de la diòcesi per la qual el Santíssim és adorat a diferents parròquies de Barcelona de manera ininterrompuda durant el temps de Pasqua.

L'horari de les 40 hores a la nostra Parròquia serà

dilluns-dimarts-dimecres
15-16-17 de maig
de 7'30 a 21h

Es tracta d'una guàrdia continuada entorn Jesús ressuscitat, que està amb nosaltres en el sagrament de l'Eucaristia.

Per tal d'organitzar-ho s'han fet torns, que poden ser de 30 ó 60 minuts i que es poden cobrir de manera individual o bé en família. Durant aquest temps, podem no solament pregar per les intencions particulars de cadascú i de cada família, sinó també unir-nos a les de la Parròquia i de l'Església universal.

Us preguem que us adreceu a la Sagristia o al despatx parroquial per reservar el vostre torn (telèfon: 93.457.65.52).
 
 
Rep totes les nostres novetats al teu correu electrònic Subscriu-te